Tel. (212)465 69 99

Adres:

İstanbul Dünya Ticaret Merkezi A/2 Blok Kat.15 N.443 Yeşilköy/İstanbul

1993 yılında mesleğe adım atıp çalışma arkadaşı olan Yusuf Ercan ve Engin Doğan, 2001 yılında kendi şirketlerini kurarak, planlı ve programlı, Emin adımlarla ilerleyerek bugünlere gelmeyi başarmıştır. Türkiye nin saygın ve güvenilir gümrük müşavirliği şirketlerinden biri olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Teknolojinin yanında iletişimi en üst düzeyde tutan firmamızda, hizmet anlayışında gerçek kaliteyi yakalayabilmek için operasyonunda bizzat KUZEY’in kurucularıyla karşılaşacaksınız.
İş hayatlarının başlangıcından bu yana Gümrük Müşavirliği ile meşgul olan kurucular sektörde birçok firmanın başarı hikayesinde rol almışlardır.

Hizmet sektöründeki tecrübe ve deneyimleriyle birebir operasyonun içinde kalarak farklı bir kalite yakalayan ekip, yüksek iletişim kolaylığı ve rahatlığını ön plana çıkarıp, firmanız adına lojistik olarak tüm avantajları sizlere sunmakla mükelleftir.

KUZEY, gümrük mevzuatı ve operasyonundaki kendine güvenini sorumluluk ötesine taşır, mükellef haklarının öncelikli tutulduğu sözleşme ile taahhüt eder. 

Değerlerimiz :

  • Ülkesine ve topluma karşı sorumluluk,
  • Dürüstlük,
  • Kanun ve yasalara saygılı,
  • Gizlilik esaslarına uyma,
  • Nezaket kurallarına uygun adil davranış...